RPG Night
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Bine ati venit in lumea RPG!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hiellllooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
..::HerA::..
Admin
Admin
..::HerA::..


Mesaje : 60
Data de înscriere : 28/07/2008

Hiellllooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Hiellllooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!   Hiellllooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeLun Iul 28, 2008 5:50 pm

Hello!...sunt Alina....am 13 ani.....nimic interesant....Mi se zice Penny..asa.....
Sunt de pe undeva de pe langa Bucuresti....
Imi plac multe si putine....sunt ciudata.....si chiar nebuna........
imi place movul si negrul......
Muzica e drogul meu...viata mea....

imi plac animeurile,
ascult rock, j-rock, punk, goth, pop-rock...etc
preferatii sunt:Cinema Bizarre, Evanescence, Gazette, an cafe, Green day, Panic!At the disco, Vama VECHE, Vita-de-Vie, Spin, metalica, Kerli, AVril Lavigne, Linkin Park, si altele care nu-mi vin in minte acum....

asa...altceva....nu-s cine stie ce......
vorbesc ca o moara stricata.....de obicei cand nu ma intelege lumea pe mess da emoticoane gen "Smile" ...sa scape de mine dar nu le iese

altceva...nu stiu...daca vreti sa stiti ceva intrebati.....

Sus In jos
Yuuki Cross
Admin
Admin
Yuuki Cross


Mesaje : 43
Data de înscriere : 28/07/2008

Hiellllooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Hiellllooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!   Hiellllooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeLun Iul 28, 2008 7:36 pm

Bine ai venit Penny(nu te supara sys daca iti zic asa)...Intrebari n-am pentru ca ne cunoastem destul de bine!
Sus In jos
https://rpg-night.forumgratuit.ro
 
Hiellllooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Night :: Administratie :: Welcome!!-
Mergi direct la: